SEEOOC 2016

 

JK Palic, 6-8. maj 2016. Palic

 

OPTIMIST

 

 

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 82, Scoring system: Appendix A

 

Rank Nat SailNo Name Club R1 R2 R3 R4 Nett
1 HUN HUN1331 Attila Toth SVE 2 (9) 3 1 6
2 SRB SRB444 Stefan Yuill AJK (14) 1 1 5 7
3 SRB SRB8181 Ana Jovanovic Gemax 4 7 (8) 4 15
4 HUN HUN341 Zsombor Kemeny VVSI 1 (20) 7 10 18
5 CYP CYP2220 Anna Neophytou NOA 6 6 6 (19) 18
6 HUN HUN1304 Kristof Jeney SVE 7 3 10 (11) 20
7 SRB SRB1613 Kristina Boja JK Palic (18) 5 2 16 23
8 SRB SRB898 Strahinja Simic AJK 11 11 4 (26) 26
9 HUN HUN1178 Matyas Verebely SVE 5 12 11 (15) 28
10 SRB SRB1 Ada Lomic Gemax 8 21 (25) 2 31
11 CYP CYP2053 Andreas

Christodoulides

NOA 10 16 5 (83

BFD)

31
12 SRB SRB418 Aleksandar Todorovic AJK 12 8 (27) 13 33
13 SVK SVK17 Alex Zdenek Malina YC Slavan (22) 15 20 3 38
14 SRB SRB10 Dusan Trbojevic JK Zemun 13 4 22 (38) 39
15 HUN HUN148 Kornelia Kalman SVE 9 (37) 13 17 39
16 HUN HUN1179 Alexander

Vladiszavijev

SVE 28 2 19 (83

DSQ)

49
17 SRB SRB449 Filip Yuill AJK 3 33 15 (83

BFD)

51
18 HUN HUN515 Zeteny Balazs BSFVK 15 18 18 (28) 51
19 SRB SRB98 Lena Pleli JK Zemun 33 14 (40) 8 55
20 SRB SRB503 Petra Buljovcic JK Reful (40) 23 9 23 55
21 CYP CYP2310 Gavriela Perikleous NOA 19 13 (24) 24 56
22 CYP CYP2007 Emilios Max Boeros NOA 32 10 21 (36) 63
23 CYP CYP2207 Alkiviades Fellas NOA 27 24 12 (29) 63
24 SVK SVK13142 Viktor Mika YC Limar 25 (83

DSQ)

33 9 67
25 HUN HUN238 Romeo Jandl SEP 20 (35) 14 33 67
26 SRB SRB419 Viktor Batizic NCP 21 (44) 37 14 72
27 SVK SVK986 Jakob Orsula YC Limar 24 25 23 (83

BFD)

72

 

 

 

 

 

28 SRB SRB421 Nikola Mladenovic AJK 31 26 16 (48) 73
29 SRB SRB441 Ognjen Banjac AJK 26 17 30 (83

DNC)

73
30 CYP CYP21 Demetris Perikleous NOA 30 19 29 (37) 78
31 HUN HUN511 Oliver Vandor BSFVK 36 (83

DSQ)

17 27 80
32 HUN HUN514 Zelma Toth BSFVK 23 32 31 (45) 86
33 HUN HUN513 Peter Dubraviczky BSFVK 17 (36) 36 34 87
34 SVK SVK700 Barbora Kocanova YC Limar 38 27 (41) 22 87
35 SVK SVK676 Sona Bencekova YC Orava 29 41 (45) 18 88
36 CYP CYP222 Nicolas Germanos NOA 35 30 28 (83

BFD)

93
37 HUN HUN512 Mate Csak BSFVK 34 28 35 (83

BFD)

97
38 SRB 48 Aleksa Sretenovic JK Vojvodina 39 38 26 (43) 103
39 SVK SVK500 Alexander Miskov YC Limar 16 (83

DSQ)

83 BFD 6 105
40 SRB BB Luka Erakovic JK Zemun (49) 34 42 30 106
41 SVK SVK12921 Richard Franek YC Limar 50 (52) 38 20 108
42 SRB SRB666 Ognjem Kerekes Gemax (42) 40 34 35 109
43 SRB SRB129 Luka Sretenovic JK Vojvodina 41 31 39 (47) 111
44 SRB SRB305 Alekandra Vujosevic AJK 44 (48) 48 21 113
45 SRB SRB401 Nadja Vujosevic NCP (56) 54 51 12 117
46 SRB SRB1048 Mateja Smiljanic AJK 37 42 43 (46) 122
47 SRB SRB414 Luka Vukasinovic NCP 46 39 (57) 40 125
48 SVK SVK331 Michaela Pacinova YC Limar 52 50 (54) 25 127
49 SRB SRB114 Damjan Sijan NCP 43 43 46 (83

BFD)

132
50 SRB SRB106 Mina Maras JK Zemun 62 22 49 (83

BFD)

133
51 SRB SRB712 Relja Milovanovic AJK (45) 45 44 44 133
52 SVK SVK12905 Valika Kocanova YC Limar (57) 49 47 39 135
53 SVK SVK541 Oliver Brestovsky YC Limar 51 29 56 (83

BFD)

136
54 SRB SRB415 Luka Trivic NCP (60) 56 32 52 140
55 SRB 1 Lenka Smiljanic AJK 53 46 (83

DNC)

42 141
56 SVK SVK1000 Oliver Krivosudsky YC Slovan 61 (83

DSQ)

55 31 147
57 SRB SRB1171 Veljko Ljubojevic NCP 47 (53) 53 50 150

 

 

 

 

 

 

58 SRB KEN110 Milutin Ilic BK Metalac 55 55 (58) 41 151
59 SVK CZE769 Marek Melis YC Tatran

Bratislava

64 60 (83

DNC)

32 156
60 SRB SRB13 Milos Bebic JK Zemun 48 57 52 (83

DNC)

157
61 SRB SRB26 Aleksa Kovacev JK Vojvodina (59) 51 59 57 167
62 HUN HUN1310 Lisa Carra Chiara SVE (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

7 173
63 SRB SLO5750 Andrija Maras JK Zemun 67 61 (83

DNC)

51 179
64 SRB SCG106 Masa Erakovic JK Zemun 69 59 (83

DNC)

53 181
65 SVK SVK275 Dominik Vyoral YC Limar 54 47 (83

DNC)

83 BFD 184
66 SVK SVK13 Karolina Sarah

Simonova

YC Slavan 65 63 (83

DNC)

56 184
67 SRB SRB112 Tamara Jepuranovic NCP 58 (83

DNC)

83

DNC

49 190
68 SRB SRB74 Pavle Mladenovic NCP 70 62 (83

DNC)

60 192
69 SRB SCG60 Luka Pleli JK Zemun 71 64 (83

DNC)

58 193
70 SRB SRB88 Uros Vujkovic JK Vojvodina 63 58 (83

DNC)

83 BFD 204
71 SRB 3 Dragana Djerman JK Vojvodina 72 (83

DNC)

50 83 BFD 205
72 SRB SRB416 Tijana Jepuranovic NCP 68 (83

DNC)

83

DNC

59 210
73 SRB SRB171 Mia Adjanski Gemax 73 (83

DNC)

83

DNC

55 211
74 SRB 8 Nikola Pavic BK Metalac 66 (83

DNC)

83

DNC

62 211
75 SRB SRB411 Nikola Trivic NCP (83

DNF)

83

DNC

83

DNC

54 220
76 SRB SRB4211 Mina Zei AJK (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

61 227
77 SRB SRB11 Sara Poznic BK Metalac (83

DNF)

83 DNF 83 DNF 63 229
78 SRB SRB154 Vanja Milovanovic AJK (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

83

DNC

249
78 SRB SRB381 Nikola Cirilivic JK Vojvodina (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

83

DNC

249
78 SRB SRB38 Jovan Bajic JK Vojvodina (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

83

DNC

249

 

 

 

 

78 SRB SRB5593 Gojko Bajic JK Vojvodina (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

83

DNC

249
78 SRB 2 Andrej Bozoki JK Vojvodina (83

DNC)

83

DNC

83

DNC

83

DNC

249

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

© Copyright 2017 by South East European Open Optimist Cup